Podmínky odběru newsletteru

Podmínky odběru newsletteru společnosti Ryinz s.r.o.

Úvod

Přihlášením k odběru newsletteru společnosti Ryinz s.r.o. (dále jen "Newsletter") souhlasíte s následujícími podmínkami (dále jen "Podmínky").

Proces přihlášení k odběru

Pro přihlášení k odběru Newsletteru musíte uvést platnou e-mailovou adresu. Vaše přihlášení k odběru bude účinné, jakmile vám na tuto adresu zašleme potvrzovací e-mail a vy potvrdíte svůj odběr kliknutím na odkaz v tomto e-mailu.

Ochrana osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité. Osobní údaje, které poskytnete při přihlášení k odběru Newsletteru, jako je vaše e-mailová adresa, budou použity výhradně za účelem zasílání Newsletteru. Vaše osobní údaje nebudeme bez vašeho souhlasu sdílet s žádnou třetí stranou, pokud to nebude vyžadovat zákon.

Obsah

Newsletter bude poskytovat informace o našich produktech, službách, novinkách a propagačních akcích. Snažíme se poskytovat přesné informace, ale nezaručujeme, že informace uvedené v Newsletteru budou vždy přesné nebo aktuální.

Odhlášení z odběru

Z odběru Newsletteru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz pro odhlášení v dolní části každého Newsletteru nebo zasláním e-mailu na adresu lavie@ryinz.com s předmětem "Odhlásit odběr".

Odpovědnost

Společnost Ryinz s.r.o. neodpovídá za žádné ztráty nebo škody způsobené tím, že jste se spolehli na informace uvedené ve Zpravodaji. Newsletter používáte na vlastní nebezpečí.

Změny obchodních podmínek

Tyto Podmínky můžeme kdykoli změnit. Pokud tak učiníme, upozorníme vás na to e-mailem nebo zveřejněním oznámení na našich webových stránkách. Vaše pokračování v odběru Zpravodaje po takovém oznámení představuje váš souhlas s upravenými Podmínkami.

Rozhodné právo

Tyto Podmínky se řídí právem České republiky. Veškeré spory vyplývající z těchto Podmínek nebo vašeho odběru Zpravodaje nebo s nimi související podléhají výlučné pravomoci soudů České republiky.

Kontakt

Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky k těmto Podmínkám nebo k Newsletteru, kontaktujte nás prosím na adrese lavie@ryinz.com nebo na naší poštovní adrese: Ryinz s.r.o., náměstí Sítná 3113, 27201 Kladno, Czechia.

Přihlášením k odběru newsletteru společnosti Ryinz s.r.o. potvrzujete, že jste si tyto Podmínky přečetli, porozuměli jim a souhlasíte s nimi.

Datum: 1. července 2023

Jméno: Ryzynz.cz, s.r.o: Shahid Mahmood

E-mail: lavie@ryinz.com